Насіння соняшника не знає кордонів

Чи знаєте ви, що насіння соняшника не знає кордонів та не має обмежень ані в соціальному статусі, ані в рівнях достатку тих, хто його споживає? Насіння соняшника здобуло широку популярність в усьому світі — від Америки до Європи та Азії. Не вірите? Тоді читайте далі!

Насіння соняшника відкрили індіанці

Виявляється, насіння соняшника вперше зібрали та спожили в їжу індіанці. Вони вважали, що, маючи вузлик із насінням, вам не страшна далека подорож. Нині ж насіння соняшника - це надзвичайно популярний снек у США. Його обсмажують, приправляють сіллю, прянощами, подають із цибулею чи сметаною... Щоправда, є штати, у яких на вас обов'язково накладуть штраф, якщо ви будете лузати насіння соняшника поза межами власного дому. Та, попри це, насіння соняшника не припиняє бути улюбленим смоколиком у США!

Китай і соняшникове насіння

Полюбляють насіння соняшника і в Китаї! Тут ним смакують люди різного соціального статусу та рівня достатку. Будучи у Китаї, ви завжди зможете придбати насіння соняшника чи то в супермаркеті, чи навіть у невеличкій їдальні. А ще ви не побачите жодного свята, яке б китайці відсвяткували без насіння!

У Туреччині лише 2 % населення не вживає соняшникового насіння

Вирушаєте у Туреччину? Зверніть увагу на те, що і там насіння соняшника у глибокій повазі. У цій країні його споживає 98% населення. Ви без проблем придбаєте його як у вуличних торговців, так і в магазині снеків чи будь-якому супермаркеті. А оскільки тут полюбляють вживати американські сорти насіння, тому нерідко турецькі виробники доповнюють свою продукцію промовистими назвами типу: «Арізона» чи «Невада».

На футбол в Іспанії не забудь насіння!

Насіння соняшника - не дивина і в Іспанії. Було підраховано, що на одних лише футбольних матчах вболівальники за сезон з'їдають більш, ніж 2200 тонн насіння! Крім цього, насіння соняшника у вигляді снеків — це улюблені ласощі іспанських жінок та молоді до 25 років.

Не варто дивуватися такій шаленій популярності соняшникового насіння, адже завдяки своїм корисним властивостям його продають у всьому світі, додаючи до нього прянощі, м'яту, мед, шоколадну глазур. Крім цього, насіння соняшника додають до салатів, хліба та інших страв.

Не відставайте від смаків та вподобань людей по всьому світі, а вже сьогодні розпочніть споживати насіння соняшника та залучати до цього оточуючих. Щоб придбати високоякісне насіння соняшника, вам слід просто зайти в інтернет-магазин компанії ТМ ФІМ Горобчик та залишити своє замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам за контактними номерами телефонів. Не зволікайте! У нас найкраща якість та найнижчі ціни!