Насіння соняшникове — масажер для нервових закінчень і просто корисний продукт!

Мабуть, у кожного з нас насіння соняшникове асоціюється із посиденьками біля телевізора або прогулянками на свіжому повітрі. Але мало хто знає, що насіння соняшникове — це такий дивовижний продукт, який легко засвоюється організмом, насичуючи його вітамінами та мінералами.

У чому користь насіння соняшникового?

Варто відзначити, що біологічна цінність насіння соняшника значно вища, аніж, наприклад, біологічна цінність яєць або м'яса. При цьому, воно значно легше перетравлюється і засвоюється організмом людини. Цей продукт надзвичайно багатий вітаміном D (у соняшниковому насінні його навіть більше, ніж у печінці тріски).

Користь насіння соняшникового очевидна ще й тому, що воно здатне поліпшувати стан шкіри та слизових оболонок, нормалізувати кислотно-лужний баланс, через що насіння нерідко рекомендують вживати при печії. У білках соняшникового насіння є значний вміст незамінних амінокислот, які забезпечують нормальний обмін речовин. Так, насіння соняшникове містить фосфор, магній і калій, яких у ньому, до речі, у 5 разів більше, ніж у бананів. Ці мікроелементи забезпечують стабільну роботу серцево-судинної системи, попереджають розвиток атеросклерозу та інфаркту міокарда.

А ще насіння соняшникове незамінне при хворобах печінки та жовчовивідних шляхів. Також воно здатне уповільнювати процеси старіння і знижувати рівень холестерину в крові.

Насіння соняшника позитивно впливає і на чоловічу потенцію та репродуктивну систему. Більш того, у ньому міститься підвищений вміст цинку. Для організму людини цей елемент дуже важливий, оскільки завдяки йому ваше волосся завжди буде здоровими і блискучими.

Міцна оболонка соняшникового насіння дозволяє зберігати його корисні властивості протягом тривалого періоду часу, а тому смакувати насінням ви можете протягом цілого року.

Не насіння, а масажер!

В це важко повірити, але сам процес лузання насіння сприяє зміцненню нервової системи, а специфічний звук тріскання шкаралупи чудово заспокоює нерви. Такий зовсім нехитрий процес є своєрідною медитацією, яка за своєю ефективністю порівнюється з перебиранням чоток.

Якщо ж ви лущите насіння пальцями, то вважайте, що використовуєте масажер для нервових закінчень, що також дуже корисно для хорошого самопочуття.

Де купити якісне насіння соняшникове?

Придбати якісне насіння соняшникове ви можете в інтернет-магазині компанії ТМ ФІМ Горобчик, яка більше 10 років займається виробництвом високоякісного смаженого соняшникового та гарбузового насіння. Ми використовуємо виключно якісну сировину та сучасне обладнання, а тому наш товар користується великою популярністю в оптових покупців та великих торгівельних мереж. Спробуйте і ви! Ми переконані, що співпраця з нами принесе вам задоволення. Залишайте свої заявки на нашому сайті або телефонуйте нашому менеджеру за вказаними телефонами.