Смажене насіння: кілька секретів приготування

Полюбляєте смажене насіння? Тоді саме для вас наші корисні поради щодо того, як смажити соняшникове насіння в домашніх умовах!

Хочете - вірте, а хочете — ні, але смажити насіння власноруч — це своєрідне мистецтво, яке вимагає вправності та вмінь! Якщо ви думаєте, що досить взяти соняшникове насіння, промити його у друшляку та висипати на розпечену сковороду із товстим дном, і все буде готово, то ви помиляєтеся. Навіть безперервне помішування насіння на сковороді не гарантує вам отримання належного результату і відмінних смакових якостей.

Як правильно смажити насіння?

Професіонали знають, що коли мокре насіння викладають з друшляка на сковороду, його слід помішувати рядами. Спершу ложкою зачерпують один ряд, потім — другий, третій і так далі. А потім знову починають з першого ряду. При бажанні смажене насіння можна злегка підсолити.

Коли ви бачите, що під час обсмажування насіння стало сухим, слід стежити за тим, щоб воно не підгоріло. Насіння соняшника виділяє специфічну олію, тому кожен ряд слід помішувати не менше 3 разів по черзі.

Під час процесу обсмажування не забувайте одну деталь: насіння необхідно пробувати на смак, щоб встановити ступінь його готовності. Повірте, ви далеко не завжди зможете визначити ступінь готовності за запахом, характерним звуком (потріскуванням) та часом, який потратили на обсмажування.

Готове смажене насіння соняшника потрібно викласти на суху незабарвлену дерев'яну поверхню і накрити бавовняною серветкою приблизно на 10 хвилин.

Не вмієте смажити насіння? Купіть готове у нас!

Проте, якщо процес обсмажування соняшникового насіння вас не приваблює, однак так хочеться поласувати апетитним смаженим насінням, то не варто собі відмовляти в цьому задоволенні, адже саме для вас працює інтернет-магазин ТМ ФІМ Горобчик, де ви завжди можете придбати високоякісне соняшникове та гарбузове насіння в необмеженій кількості.

Наші спеціалісти вже більше 10 років займаються виробництвом високоякісного смаженого насіння, яке користується популярністю в оптових покупців та великих торгівельних мереж, які використовують його для створення власної продукції. ТМ ФІМ Горобчик пропонує вам лише високоякісний товар, виготовлений на новітньому обладнання, а саме — процес смаження відбувається в електричних печах, а тому наше насіння не бруднить рук і точно заслуговує вашої уваги!

Щоб купити у нас смажене насіння оптом, вам досить зайти на наш сайт і залишити там свою заявку або зателефонувати нашому менеджеру за вказаними телефонами!