Купити насіння соняшнику оптом - чудова ідея для бізнесу!

Багатьох українських підприємців, для яких соняшникове насіння є слабкістю і які хотіли б розпочати займатись продажем цього смачного снека, хвилює відповідь лише на одне запитання - у якому місці найкраще купити насіння соняшнику оптом? У нас є конкретна відповідь для вас, але для початку ми б хотіли поговорити з вами про всі переваги вашого майбутнього бізнесу. Погодьтеся, чути їх - це як бальзам на душу. Ну що ж, почнемо!

Насіннєвий бізнес

Без перебільшень, продаж насіння - це вигідний бізнес у будь-які часи! Це культовий продукт для українців, можна сказати «національна особливість». Зокрема для тих, хто любить щось погризти. Користь даної продукції не потребує особливої реклами перед кінцевим споживачем. А це означає, що заробляти на цьому продукті може багато підприємців. Формула вашого успіху дуже проста: купуєш тоннами - продаєш грамами. Адже, по суті, насіння коштує копійки і попит на нього буде завжди! Навіть якщо навколо повно конкурентів, у вас все одно є хороша можливість конкурувати на ринку. І робити це з великим успіхом. Благо ТМ ФІМ Горобчик посприяє всім вашим починанням у цій справі.

Чому ви повинні співпрацювати з ТМ ФІМ Горобчик?

Вже як 10 років наша компанія є виробником найбільш смачного і поживного смаженого насіння. І ми пропонуємо насіння соняшнику оптом за найвигіднішими цінами для оптовиків! Штрих коди, необхідна документація, сертифікати, натуральність, висока якість товару, а головне любов з боку споживачів - всі ці фактори не повинні залишити вас байдужими! ТМ ФІМ Горобчик використовує сучасне устаткування і перевірену сировину. Процес смаження нашого насіння відбувається в електричних печах, що дозволяє клієнтам не бруднити рук при їх споживанні. В підсумку вся наша продукція представлена в зручній упаковці та розрізняється по вазі - від 35 до 140 грам. Для нових клієнтів ми підготували акції та спеціальні пропозиції. Зручна доставка вашого замовлення здійснюється по всій Україні. І це ще далеко не все!

Без ГМО

Які ж корисні властивості має наше насіння? У соняшниковому насінні ТМ ФІМ Горобчик містяться харчові волокна, які сприяють нормальній роботі кишечника. А жирні кислоти, в свою чергу, допомагають знизити рівень холестерину. У нашому насінні міститься багато вітамінів - A (для молодості шкіри і зору), E (для нормальної роботи серцевого м'яза), B (для боротьби з депресією, безсонням і навіть лупою), D (для кращого засвоєння кальцію) і так далі.

Ядра нашого насіння - це відмінний засіб для профілактики інфаркту міокарда, атеросклерозу та інших захворювань серцево-судинної системи. Цей продукт позитивно впливає на організм при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Насіння також містять в собі корисні мікроелементи та амінокислоти. Так що будьте певні, що ваш споживач буде на всі 100% задоволений продукцією, за яку платить кошти. І не дивлячись на всю складність процесу виробництва даного продукту, умови співпраці з ТМ ФІМ Горобчик не залишать байдужим жодного оптового покупця. Ми чекаємо ваших дзвінків!